Translate:


Vítejte na blogu o Harry Potterovi - fenoménu, za jehož vznikem stojí anglická spisovatelka Joanne Kathleen Rowling. Najdete zde informace o knihách, filmech, hercích (případně o filmech, ve kterých někteří z herců hráli) a další.

Online a PC hry HP

31. prosince 2009 v 21:11 | Kathleen

Online Hry

• Skvělá hra, která prověří Vaše vědomosti ze světa Harryho Pottera. Dostat se až na konec je vážně oříšek (i pokud máte HP přečteného zepředu zezadu), ale když si nebudete vědět rady, můžete využít tří "nápověd" - Přítel na telefonu, 50:50 a Pomoc publika.
+ Screenshoty ze hry

• Jakási "obdoba originální čínské hry", kde je vaším úkolem v relativně krátkém časovém limitu najít a odstranit všechny shodné dvojice. V prvním kole si možná řeknete, že tak primitivní hru nemá cenu hrát, ale další kola jsou tradičně obtížnější a obtížnější...
+ Screenshoty ze hry

• Tato hra mě chytla hned ze začátku, a určitě chytne i vás, pokud rádi kreslíte, malujete... Na začátku si vyberete jeden ze tří obrázků a pak pomocí barev z palety vybarvujete čistě podle vaší fantazie. Takže, pokud vás nebaví pořád "to samý", co si z Rona udělat černouška, z Malfoye zeleného "Gluma"...
+ Screenshoty ze hry

• Hra na základě tradiční hry "kloboučků", nebo jak tomu říkáte, pokud ji znáte. Je založena na uhodnutí barevné kombinace na co nejméně pokusů, akorát "přeneseno" do kouzelnického světa. Pokud tedy máte rádi logické myšlení, tohle je hra pro vás.
+ Screenshoty ze hry

• Puzzlí na téma "Harry Potter" existuje bezpochyby tisícovka, já jsem však pro teď vybrala tyto. Ze začátku si na chvíli můžete prohlédnout, jak má vypadat výsledek, a pak skládáte. Aby toho nebylo málo, tlačí vás krátký časový limit. Podaří se vám složit celé puzzle hned napoprvé?

• Určitě si všichni vzpomínáte na Záchranný autobus, který ve třetím díle odvezl Harryho k Děravému kotli. Nyní se vy stanete řidičem "Erniem". Zelená šipka vás navádí k jednotlivým čarodějůma červená tam, kam je máte převést. Aby to nebylo tak lehké, každý si určí časový limit, do kteréhotam musíte dojet.
+ Screenshot ze hry

• V této hře vás čeká celkem "jednoduchý" úkol. Zabít všechny smrtijedy, kteří se k vám jen přiblíží.
Ale pozor, Smrtijedi ani teď nehrají fair play, a tak na vás může zaútočit i celá tlupa naráz...
+ Screenshoty ze hry

• Jedna z mnoha "oblíkaček". Jednoduše si oblečte Harryho do různých "módních výstřelků", jaké vás zrovna napadnou.
Ale co víc? Můžete si navíc obléct i - vedle Harryho stojícího - "Spider vepře s jizvou na čele" ze Simpsonových :)
+ Screenshot ze hry

Zrovna tahle hra možná neoslní grafikou, ale pokud si chcete vyzkoušet vaše reflexy, rozhodně jí nepřehlédněte :)
Nyní hrajete za Harryho jakožto brankaře a odrážíte Camrály, které lítají čím dál tím rychleji. Jak dlouho vydržíte chránit obruče?
+ Screenshoty ze hry

PC Hry

  • Harry Potter a Fénixův řád
• Hra podle pátého filmu.
  • Harry Potter a Princ dvojí krve
• Hra podle šestého filmu; vytvořená společností EA games.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Harry Potter je majetkem J. K. Rowlingové, popř. společnosti Warner Bros.
Veškeré články na tomto blogu jsou chráněny autorským právem, nakopírujte je, prosím, bez souhlasu autora a uvedení zdroje.